12 депутатів місцевих рад притягнуто до відповідальності пов’язаних з корупцією
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 1 Липня, 2020 о 07:13
25.06.2026
04:52:59
Упродовж червня поточного року, за результатами розгляду судами протоколів, складених працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НП України та погоджених з прокуратурою Тернопільської області, 12 депутатів місцевих рад притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст.172-6 КУпАП.
Встановлено, що народні обранці несвоєчасно, без поважних причин, подали щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
За обґрунтованої та послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні вказаних осіб визнано винними та накладено на них адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026