Сьогодні пропонуємо нашим читачам переглянути світлини з міста Тернополя, які датуються 1957-1958 роками.
Відомо, що під час Другої світової війни місто було серйозно зруйноване. Більше 90 % будинків не збереглося і можна сказати, що Тернопіль просто відбудували з руїн. На фото якраз бачимо нові райони, які з’явились в місті в післявоєнний період.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
На фото бачимо також новий став. Водну перлину міста стали відновлювати у 1956 році, коли було прийнято рішення про підпорядкування всіх водних ресурсів місцевій владі. Тоді збудували нову дамбу, а рівень води став вищим, ніж було раніше. Нове водосховище зайняло значно більшу площу — понад 300 гектарів, і назвали його тоді Комсомольським озером.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/ec9256353449ba98d8d6dc71e6d1af1a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/2906ea50cec02bc7333cd5ea9d1bf51b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/89f91a2df3b3ee225bfa215197e03312.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/9a509da0e49a2e141df931c4965c8da5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/481921fcdc3c016ab16620d80f0ab5ea.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/1f81863188ea2558f1dba82089283130.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/06/26/d5bebf3c8e05dad00a59526cfc6f806d.jpg)
Джерело фото: www.declampe.com