У селі Гриньки Лановецького району люди жаліються, що з сусіднього села до них завозять сміття. Камаз із побутовими відходами скидають посеред селища. Про це повідомляє у соціальній мережі Богдана Кравець.
За словами чоловіка, через незаконне сміттєзвалище у селі не можливо дихати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«В суботу 20.06.20р на територію колишнього сокового заводу привезли Камаз сміття. Невже в селі Борсуки в багатій громади немає місця для сортування, зберігання сміття ?Хіба так роблять і керують мудрі, і розумні люди?», — йдеться повідомленні.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/06/20/1af0fc837ca083e5e105f01a77bd1980.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/06/20/09af489eb5e2fa20d5edcf838691bd8a.jpg)