Тернополяни жаліються на стан дороги на вул. Галицькій, 29б. За їхніми словами, уже третій місяць мешканці будинків просять комунальників залатати вириті ями.
Як зазначає Микола Бучинський, єдиний заїзд до будинку знищили працівники проводячи заміну каналізаційних труб. Мешканці багатоповерхівки уже третій місяць просять полагодити знищену дорогу, але усе без результатно.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Без перебільшень знищили і по цей час, попри чисельні звернення мешканців будинку, не зробили НІЧОГО. Прошу мера міста та його заступників втрутитись та пришвидшити вирішення даної проблеми в найкоротші терміни, а також покарати безпорадних і ледачих відповідальних осіб. Мешканці 200 квартир чекаю вашого рішення і жорстких дій. Дякую за увагу», — йдеться у повідомлені.