У Тернополі посилять контроль за дотримання правил карантину
У Тернополі залучатимуть громадськість для контролю за дотриманням правил карантину. Про це повідомили під час засідання міського штабу для ліквідації коронавірусу.
Враховуючи збільшення кількості хворих на коронавірус, вирішили створити мобільну групу, яка буде контролювати дотримання карантину. До складу увійдуть працівники Держпродспоживслужби, управління торгівлі міської ради, правоохоронців, муніципальної інспекції, та представники ЗМІ. Також, на сайті міської ради створять спеціальну форму, де люди зможуть повідомити про порушення.
До слова, у міській раді закликають людей дотримуватись карантинних обмежень, зокрема це стосується громадського транспорту. Нагадуємо, що перевозити перевезення пасажирів дозволяється здійснювати виключно у захисних масках та відповідно до кількості місць для сидіння.
Останні новини:
- Ексдепутата райради на Тернопільщині за смертельну п’яну ДТП суд відправив до в’язниці
- Квартира за понад 2 млн і Porsche Cayenne: що задекларував депутат Тернопільської міськради від партії “Слуга народу”
- У Тернополі вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- Кременецький ботанічний сад відзначає 220-річчя