«Замуровали заживо тварин»: у Тернополі зоозахисники б’ють на сполох
У Тернополі на вул. Леся Курбаса 6, 14 червня, комунальники замурували підвальне віконце, де мешкали коти. Наразі, доля тварин невідома. Про це повідомляє зоозахисниця Людмили Чеховської.
Мешканці будинку обурені такими діями. За словами людей, комунальники жорстоко замурували тварин заживо у підвалі.
«Просимо невідкладно розібратись у ситуації, чому досі та на якій підставі ЖКГ замуровують заживо, виганяють чи можливо знищують в інший спосіб безпритульних тварин всупереч рішенню ТМР від 24.07.2019 року про Правила утримання домашніх і безпритульних тварин на території міста Тернопіль!», — йдеться у повідомленні зоозахисників.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина