Футбольна академія Тернополя почали готувати нових чемпіонів
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 10 Червня, 2020 о 22:43
У Тернополі розпочала працювати дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія». Це вже сьома ДЮСШ на території міста. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як пояснює голова Тернопільської міської федерації футболу Михайло Ібрагімов, в Україні уже створені такі академії. Зазвичай, вихованці таких шкіл показують кращі результати на чемпіонатах та змаганнях.
«Для підвищення спортивної майстерності юних тернопільських футболістів, які є вихованцями комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту», прийнято рішення відокремити секцію з футболу від занять з інших видів спорту та створити окрему комунальну установу, в якій будуть займатися діти та молодь виключно футболом. З цією метою і було створене «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль»»», — розповідає Михайло Ібрагімов
До слова, приміщення академії знаходиться в парку «Топільче», де є облаштовані футбольні поля для занять. Усіх дітей, які раніше відвідували заняття з футболу у ДЮСШ та інших ігрових видів спорту, переведуть в академію. Заняття залишаться безкоштовними.
20:14, 20 Грудня, 2025
23:12, 8 Грудня, 2025
17:17, 8 Грудня, 2025