Як повідомляє музично-розважальний телевізійний канал М 2, тернопільський електроний гурт «Tvorchi» отримав статуетку української національної музичної премії «Золота жар-птиця» у номінації «Інді», пише Реально.
Історія «творчих» надзвичайно цікава, адже його теперішні учасники Андрій Гуцуляк та Джеффрі Кенні познайомилися на вулиці випадково, коли Андрій підійшов до Джеффрі на вулиці, щоб перевірити свій рівень англійської мови та поспілкуватись.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Знайомство переросло у співпрацю, де Гуцуляк став музичним продюсером, а Кенні — автором текстів та вокалістом. Обидва навчалися на фармацевтичному факультеті Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського.
Додамо, що один з учасників гурту – Андрій Гуцуляк свого часу навчався в Чортківському державному медичному коледжі.