У Зборівському районі під час ДТП загинув водій. Троє пасажирів травмовані. Аварія трапилася сьогодні близько 16-ї на трасі Тернопіль-Львів. Повідомляють у пресслужбі Нацполіції області.
За попередньою інформацією, водій автомобіля Opel, неподалік села Озерна, на спуску виїхав на смугу зустрічного руху. Такий маневр став причиною того, що він зіткнувся з зустрічним автомобілем Volkswagen Polo.
Перегляньте також:
- Тернопiль посiв друге мiсце у рейтингу прозоростi бюджетiв
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік

В аварії на Тернопільщині загинув водій, пасажири двох автівок травмовані
Від удару водій іномарки Opel загинув на місці події, двох його пасажирів госпіталізували до лікарні. Ще одного рятувальники вивільнили з автівки і шпиталізували.

В аварії на Тернопільщині загинув водій, пасажири двох автівок травмовані
Також меддопомогу лікарі надали і подружжю з іншого автомобіля.
Вирішують питання про внесення цієї автопригоди до ЄРДР згідно зі статтею 286 частина 2 ККУ. Це порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження.За це карають “позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого”.