На Тернопільщині розпочинається військовий призов

Опубліковано:
30 Травня, 2020 о 14:43

На Тернопільщині з 1 червня по 30 липня триватиме військовий призов. Близько 5500 юнаків покличуть на строкову військову службу. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Зазвичай, військовий призов триває з 1 травня по 30 липня. Але, враховуючи карантин, було прийнято рішення змістити дати.



Цього річ на військову службу будуть уже призивати юнаків яким виповнилось 18 років. Проте, як зазначає т. в. о. обласного військового комісара Олександр Скумбрій, до війська їх відправляти не будуть, лише тим кому виповнилося 20 років. Усі іншим кумі виповнилось 18-19 років отримають відстрочку.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #військовий призов, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни
11:58, 24 Жовтня, 2025

Депутат Сергій Бондарчук з Тернопільщини на фронті нищить окупантів із перших днів Великої війни

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: