На Тернопільщині впіймали на «гарячому» викрадача каменю

Опубліковано:
25 Травня, 2020 о 16:43

 У лісовому масиві між селами Миколаївка та Костільники чоловік викопував копалини та мав намір вивезти здобуте. Проте, його впіймали правоохоронці.

Як повідомляють в поліції, підозрюваний мав на меті привласнити камінь, однак завершити задумане йому завадили поліцейські. У скоєному він зізнався.



До слова, відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бучач, #камень, #копалини, #Костільники, #Миколаївка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
2-а Галицька гвардія України
20:47, 6 Грудня, 2025

«Кава зі смаком пороху під безперервні вибухи»: артилерійськими буднями поділився гвардієць 2-ї Галицької бригади

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: