Вже скоро палаточний промисловий базар знову розкладеться в центрі Чорткова?
Як прочитали журналісти Чортків.ОНлайн на сайті Чортків.про: Міська влада Чорткова здалася під натиском підприємців.Хоча раніше міський голова Чорткова запевняв,що на старе місце торгівлі люди більше не повернуться.Але все ж підприємцям вдалося добитися свого.Новий базар ще неготовий а людям потрібно десь працювати.Днями речові базари відкрили в Бучачі і Борщеві.Чортківські підприємці запевнили владу міста,що виконають усі карантинні вимоги.Але усім зрозуміло,що на старому місці торгівлі неможливо їх виконати. Палаточний базар повертається ще на місяць.
Жодних офіційних повідомлень на сайті Чортківської міської ради чи на сторінці у Фейсбук ми не знайшли
Хоча раніше міський голова у статті які буквально множилися на сайтах Тернопільщини він стверджував
Та після “мітингу” підприємців, публікацій та побоювання репортажу який мав вийти на телебаченні міський голова змінив свою думку і надалі дозволив працювати
Останні новини:
- На Тернопільщині знищили понад 30 тисяч хризантем: виявили небезпечний карантинний організм
- «Передай вогонь перемоги»: як у Тернополі пройшов легкоатлетичний забіг
- 105 бригада з Тернополя за тиждень знищила десятки одиниць ворожої техніки та понад 500 укриттів окупантів
- Волонтерство, пам’ять і сила слова: історія Іванни Гриців з Тернопільщини