Проєктний менеджмент та підготовка заявок для участі в актуальних конкурсних відборах стали основними питаннями, які обговорювалось під час онлайн-консультації експерта з регіонального розвитку Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Тараса Рашкевича для представників Підволочиської громади.
Учасникам онлайн-зустрічі була необхідна допомога у заповненні заявки щодо участі в програмі «Академія культурного лідера» на 2020-2021 роки, який проводить Міністерство культури, молоді та спорту України спільно із Goethe-Institut в Україні та ГО «Інститут культурної політики». Експерт регіонального офісу допоміг фахівцям громади сформувати основу проєктної заявки та надав рекомендації щодо подальшого її заповнення.
Перегляньте також:
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
«Я та мої колеги щиро вдячні за дуже змістовну консультацію. Особливо важливо відчувати, що в період поширення пандемії коронавірусу наші навчання разом з командою Тернопільського регіонального офісу продовжується. Надіємося на спільний успіх», – ділиться враженнями Мар’яна Кузьмін, начальник відділу організаційно-виконавчої роботи виконавчого апарату Підволочиської ОТГ.
Також вдалося опрацювати заявку від громади на конкурс малих грантів 2020, який оголосило Посольство Словацької Республіки в Києві. За словами Тараса Рашкевича, подана заявка, у випадку її відбору в якості переможця, дасть можливість забезпечити захист екосистеми суші на території Підволочиської громади.
«Ми неодноразово наголошували на можливостях, які відкриваються перед громадами завдяки якісному проєктному менеджменту. Команда Тернопільського регіонального офісу U-LEAD регулярно проводить семінари та консультації по цьому напрямку, більше того, ми завжди готові допомагати громадам при заповненні заявок. Чекаємо на пропозиції та ідеї від громад», – закликала Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу.
Зазначимо, що Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.