На території пляжу «Циганка» у Тернополі триває підготовка до пляжного сезону. Працівники проведуть обстеження дна ставу, виставлять буйки тощо. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
З метою забезпечення охорони життя людей на водному об’єкті впродовж купального сезону на пляжі функціонуватиме рятувальний пост. Саму ж дату відновлення купального сезону у Тернополі, повідомлять після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ