Мешканці Тернопільщини під час карантину співають українські пісні з допомогою онлайн-зв’язку.
Студенти спеціальності “Богослів’я” Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Максим Басок та Павло Мандзюк виконали пісню “Ой чорна я си чорна”, відзняли це на відео і закинули у фейсбук. Хлопці переконані, дистанційний спів на карантині можливий і закликають інших підтримати їх флешмоб. У коментарях їх ідею підтримують і захоплюються оригінальною ідеєю і красивим виконанням пісні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ