У Теребовлі оновлюють дороги і готуються до ремонту прибудинкових територій. Про це повідомляють у Теребовлянській міській раді. Відомо, що розпочати повністю оновлювати прибудинкові території планують на початку літа.
«У Теребовлі проведено ремонт доріг із струменево-ін’єкційним закладенням вибоїн. Роботи виконано на вулицях: С.Стрільців , С.Наливайка, Паращука, площа Шевченка, Глещавецька, Грушевського, Мазепи, Паркова та ін. Також міською радою здійснюються підготовчі роботи щодо влаштування суцільного асфальтового покриття на прибудинкових територіях, які планується розпочати у червні цього року», – кажуть у Теребовлянській міській раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська