У перший день послаблення карантину жителі Бережан влаштували толоку. Члени Громадської організації “Бережанська ініціатива” прибрали одну із замічених територій міста. Про це вони повідомляють у Facebook:
«…11 травня, перший день послаблення карантинних обмежень. Учасники команди Громадська організація “Бережанська ініціатива” вирішили скористатися пом’якшенням карантинних заходів та відсвяткувати цей день першим весняним прибиранням однієї з ділянок, яка постраждала внаслідок відвідування її «доброчесними» земляками.
Перегляньте також:
- У Бережанах відзначили 83-ті роковини з дня смерті Богдана Лепкого
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Наша сьогоднішня акція – далеко не остання, Пропонуємо всім бажаючим долучатися до наших наступних ініціатив. Про їх проведення буде анонсовано на нашій сторінці.
P.S. Соціальної дистанції було дотримано», – йдеться у повідомленні.
Катерина Богуславська