«Люди поставилися з розумінням»: на Тернопільщині Провідна неділя пройшла без порушень

Опубліковано:
27 Квітня, 2020 о 16:43

На Тернопільщині в Провідну неділю, 26 квітня,  правоохоронці не виявили порушень карантину.

Як повідомляють в ГУНП,  у поминальні дні поліцейські чергували поблизу 287 кладовищ, які знаходяться на території краю. Поодинокі повідомлення про можливі масові зібрання та відправи на гробах надходили, але   не підтвердилися. Загалом жителі області з розумінням поставилися до тимчасових обмежень та утримувалися від відвідування цвинтарів.



До слова,  в умовах карантину  в Україні  заборонили відвідувати кладовища,  а  усі  відправи  перенесли на 6 червня.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #карантин, #кладовища, #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #провідна неділя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: