На Тернопільщині у пасічника вкрали вулик із бджолами
Уночі з обійстя мешканця села Низьколизи на Монастирищині злодій викрав вулик із бджолами. На крадіжку з чужої пасіки, як виявилося, відважився мешканець села. Пише agronews.ua з посиланням на Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Вулика на присадибній ділянці, господарі недорахувалися 29 березня, а вже наступного дня правоохоронці відшукали бджолине житло на обійсті односельчанина.
Правоохоронців підозрюваний переконував, що хотів сам зайнятися бджільництвом,однак не мав змоги придбати рій, натомість тепер він став фігурантом у розпочатому за фактом крадіжки кримінальному провадженні. Слідчі дії тривають.
Останні новини:
- Тернопільщина готується до транскордонної програми Interreg NEXT
- У Чорткові військовий незвичну зробив фігуру для парку
- 20-річна Вікторія почала війну з окупантами в 16: історія киянки, яка у Чорткові підписала контракт з ЗСУ
- Фахівці Тернопільщини опанували практику публічних закупівель у форматі реальних кейсів