Тернопіль: для знезараження повітря в тролейбусах використовують бактерицидні лампи

Опубліковано:
31 Березня, 2020 о 17:43

У Тернополі посилили заходи з дезінфекції громадського транспорту. Так, для знезараження повітря у спецрейсах використовують бактерицидні лампи. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

За висновками лікарів-епідеміологів, знезараження повітря всередині громадського транспорту бактерицидними лампами є одним з ефективних профілактичних заходів для недопущення поширення випадків COVID-19. Тому, окрім дезінфекції громадського транспорту спецрозчином, вирішили ще використовувати бактерицидні лампи.

«Громадський транспорт спецрейсів дезінфікується двічі на день розчином, а в обідню пору під час перерви додатково ще й лампами», – повідомляє міський голова Сергій Надал. –

До слова, у місті склали графік спецрейсів для працівників підприємств та установ, що забезпечують життєдіяльність

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #громадський транспорт, #карантин, #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Статті
Інтерв'ю
Марія Матіос
14:30, 5 Березня, 2026

Письменниця Марія Матіос: «Мені найцікавіше досліджувати людину в обставинах часу»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: