Врятувати економіку України після кризи може тільки малий і середній бізнес

Опубліковано:
30 Березня, 2020

Вважаю,що врятувати економіку України після кризи може тільки малий і середній бізнес,зокрема,це сотні тисяч заробітчан,які змушені були повернутися в Україну.

Але це може відбутися тільки тоді,коли держава створить для цього умови і зрозуміє,що це єдине спасіння.

Що для цього потрібно зробити?

– Земля державної власності,а правильніше чиновницької власності,яка використовується не за призначення, злочинно неефективно,без оформленої технічної документації…По прискореній процедурі цю землю,по 5-10 га можна надати в довготермінову оренду з правом викупу тим,хто маючи досвід і стартовий капітал,буде особисто займатися овочівництвом,садівництвом,вирощуванням лікарських трав,тепличним овочівництвом та інших культур. Нічого нового,все як у всіх цивилізованих країнах світу.Де ця земля знаходиться?

В структурах колишнього МінАПК ,Міносвіти , Мінінфраструктури ,розорані полігони в Міноборони, невитрибувані паі,непереоформлена спадщина…

– Єдина державна програма,яка мала б для цього діяти- це довгострокові пільгові міні-кредити під бізнес-план,який буде і заставою під цей кредит.Держава бере на себе компенсацію кредитних ставок. Кредити можуть видавати в основному державні банки. Заборонити всякі перевірки для малого бізнесу перших 3-5 років.

– Не продавати,а надати на конкурсній основі в довготермінову оренду з правом викупу всі збиткові сг підприємства,можна по частинах,які передані у ФДМ для приватизації.

– Максимально спростити відкриття бізнесу,забравши різноманітні дозвола,погодження,ліцензії … і відлучивши від цього величезну армію чиновників,а робити це по мовчазній згоді.

PS: Це просто моя пропозиція, хоча чомусь не вірю,що за таку програму візьметься …

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #апостол, #земля, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Сергій Гаріян
20:10, 20 Травня, 2024

Лікар Сергій Гаріян: «З початку війни ми прооперували майже десять тисяч військових»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: