Так, стало відомо про захворювання на коронавірус настоятеля УГКЦ сіл Буряківка та Попівці Заліщицького району. Заразився COVID-19 і священник Лемківської церкви, що розташована в урочищі Бичова Монастириського району.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також у тому ж таки Монастириському районі коронавірус виявили у 21 медика.
— Заражені 7 лікарів, 8 медсестер, 6 молодших медсестер. Найбільшою проблемою зараз є брак тестів. Мобілізовані всі наявні ресурси району на забезпечення необхідним районної лікарні, — наголосив заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь у Facebook.