Більшість людей зміну часу навесні спримають боляче, бо час на сон автоматично зменшується на одну годину. Весна 2020 ввела свої корективи – у зв’язку з карантином у понеділок українцям не потрібно буде нікуди спішити – #залишайся вдома – така акція закликає під час епідемії коронавірусу COVID – 19 більше часу проводити у власних помешканнях. Адаптовуватись до літнього часу люди зможуть до завершення карантину до 24 квітня.
З 1996 року 24 роки поспіль в Україні ми переводимо годинники дважди на рік – на зимовий та на літній час. В останню неділю березня відбувається щорічний перехід на літній час. Для цього годинники переводять на одну годину уперед. Офіційно зміна часу настає о 3 годині ночі. Ніч з суботи на неділю вибрана не випадково, так ті, хто забув перевести годинники протягом дня зможуть це зробити під час вихідного дня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ