Тернопільщина: одна людина померла, 8 хворих, 7 – під підозрою на COVID-19
На 17.45 год. 25 березня 2020 року на Тернопільщині така ситуація: через корона вірус помер чоловік, 8 хворих на COVID-19 та 7 осіб залишаються під підозрою. 38 випадків підозри на корона вірус – спростовано. Про це повідомляють у Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Нагадаємо, 25 березня в інфекційному відділені Тернопільської лікарні швидкої допомоги помер хворий на COVID-19 – житель села Ковалівка Монастириського району. Як відомо, чоловік заразився вірусом від священника, з яким був на похороні. За словами рідних, через кілька днів йому раптово стало зле, він почав задихатися. Родичі викликали швидку, яка доправила його до лікарні.
1 пацієнт із міста Заліщики. Чоловікові – 57 років. Знаходиться в Тернопільській лікарні швидкої допомоги
1 пацієнт із Монастириського району. Чоловікові – 54 роки. Знаходиться в Тернопільській лікарні швидкої допомоги
1 пацієнтка з Монастириського району, дружина хворого на COVID-19. Жінці – 48 років. Знаходиться в Тернопільській лікарні швидкої допомоги.
1 пацієнтка з Монастириського району, медсестра. Жінці – 41 рік. Зараз вона – у реанімаційному відділенні Монастириської лікарні.
1 хворий на COVID-19 з Тернополя – чоловікові 55 років. Він звернувся до сімейного лікаря і перебуває на самоізоляції.
1 пацієнт – житель села Швейків, якому 62 роки. Чоловік знаходиться в Монастириській лікарні
1 пацієнт – житель Монастириська, якому 63 роки. Чоловік знаходиться в Монастириській лікарні
1 чоловік помер – житель села Ковалівка Монастириського району. Чоловікові було 68 років.
Останні новини:
- Три роки тюрми за неявку у військкомат: на Тернопільщині засудили ухилянта
- Непогашені рахунки: українці накопичили рекордні борги за ЖКГ
- Я зрадила б саму себе, якби позбулася прізвища Стефанишин, – єдина в США жінка-астронавтка українського походження
- У Тернополі молитовно вшанували пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого в 41-у річницю його смерті