Депутат Тернопільської обласної ради, керівник фракції Радикальної партії Богдан Яциковський звернувся до голови обласної ОДА та правоохоронних органів з вимогою перевірити інформацію щодо інфікованих коронавірусом громадян Молдови, які наразі перебувають у Почаївській Лаврі.
Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“З огляду на публічну заяву Ігоря Додона, президента республіки Молдова, щодо інфікованих громадян Молдови в Почаївській Лаврі, звернувся сьогодні до голови Тернопільської ОДА з вимогою проінформувати, яких заходів вжито по оголошенню надзвичайного стану, чи проведено перевірку на інфікованість COVID-19 та перебування на обсервації усіх мешканців Почаївської Лаври та прилеглих територій”, – пише Яциковський.
Депутат додав, що аналогічні звернення він надіслав голові управління СБУ, начальнику ГУ НП України, голові управління ДСНС в Тернопільській області та керівнику Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ. Яциковський прикріпив до свого допису тексти звернень.