До Тернополя прибула перша партія медичного вантажу з Китаю. Так, медикам передали два види тестів для виявлення коронавірусної інфекції: для ПЛР та тести для експрес-діагностики, а також медичні маски різного ступеня захисту, захисні костюми тощо. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначає міський голова, спершу необхідно забезпечити засобами захисту та тестами базові госпітальні округи, а саме: лікарню швидкої допомоги та дитячу міську лікарню.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Тернопіль був забезпечений тест-системою та експрес-тестами, які були придбані за кошти міської ради ще в середині березня. Завдяки цим засобам вдалося виявити перші два випадки захворювання у Тернопільській області. Також до кінця тижня ми очікуємо на прибуття ще до трьох тисяч експрес-текстів, якими можуть скористатися тернополяни за висновками сімейних лікарів», — додає Сергій Надал.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/03/24/a1f43a6f956602e5a0c81b9db78913a6.jpg)
Зазначимо, що 23 березня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Тернопільської області, а також Донецької та Черкаської областей.