У Тернополі, для недопущення поширення інфекції COVID-19, продовжують дезінфікувати дороги. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Відтепер дезінфікувати дороги та тротуари відбуватиметься з додаванням до води дезінфекційний засіб «Неохлор». Також, проводиться дезінфекцію під’їздів (дверні ручки, поштові скриньки, бильця, ліфти, кнопки виклику), дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту та місць масового скупчення людей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що у Тернополі оголошено стан надзвичайної ситуації. Так, з 23 березня, у місті призупинено роботу громадського транспорту. Людям забороняється перебувати в місцях загального користування, в закритих приміщеннях, офісах та транспорті загального користування без масок. А на в’їздах та виїздах з міста об лаштовані контрольно-пропускні пункти.