У Теребовлі ремонтують тротуари на вулиці 22 Січня. Про це повідомляють у Теребовлянській міській раді.
«Дорожні ремонти у Теребовлі цього сезону розпочато з оновлення тротуару по вул. 22 січня, який веде від повороту на ринок до Теребовлянської ЗОШ №2. Це пішохідна ділянка, на якість якої скаржилося багато жителів міста і якою активно користуються приїжджі», – кажуть у міськраді. Там також додають, що завдяки теплій зимі ще раніше вдалося оновити тротуар на вулиці Шевченка – від залізнодорожнього переїзду – попри музей – до повороту на вулицю Лошнівську.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ