підсніжникНапередодні восьмого березня люди активно починають продавати первоцвіти. Підсніжники, проліски, крокуси та білоцвіти – найпоширеніші на стихійних ринках. Проте, мало хто знає, що їх продаж заборонений. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
Оскільки практично всі первоцвіти занесені до Червоної книги України та є такими, що зникають то їхній продаж заборонений. А для збирачів червонокнижних рослин передбачений штраф у розмірі від 40 до 510 грн. На продавців також будуть накладати грошове стягнення — від 1700 до 3655 грн та конфіскація квітів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ