Чорткові відбувся концерт «У вінок Кобзареві». Його приурочили 206-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Свято провели 5 березня у районному будинку культури ім. К. Рубчакової.
Під час концерту виступили вокальні та інструментальні колективи, які виконували композиції адаптовані та поставлені на музику поем та віршів Тараса Григоровича. Із уст артистів звучали відомі твори Шевченка, зокрема: «Катерина», «Розрита могила», «Реве та стогне Дніпр широкий».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ