На юніорському чемпіонаті світу з лижних видів спорту, які тривають в німецькому Обервізенталь, українська збірна позмагалася за перемогу. Серед усіх спортсменів відзначився кременчанин Віталій Гребенюк.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як зазначають на «Skijumping. UA», кременчанин Віталій Гребенюк, фінішувавши на 33 місці. Інші представники Тернопілля в українській збірній показали такі результати: Олександр Шумбарець зайняв 34 місце, Андрій Пилипчук 46-й, Іван Пилипчук – 50 місце серед 53 учасників.