У Тернополі вділили ще 3 млн грн на протидію з коронавірусом. Таке рішення прийняли під час засідання 14 сесії Тернопільської обласної ради, яке відбулося 5 березня.
Депутати підтримали пропозицію додатково виділити кошти на заходи для запобігати завезенню й розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. Так, за виділені 3 млн грн придбають: апарат штучної вентиляції легень, засоби індивідуального захисту та медикаментозні препарати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, на засіданні підготувати звернення до органів місцевого самоврядування області з аналогічною пропозицією передбачити кошти для запобігання поширенню коронавірусу.