Поблизу с. Швейків Монастириського району, 3 березня, загорілася суха трава на відкритій території. Полум’я охопили майже 4 гектари землі, які знаходилися неподалік лісової посадки.
Як повідомляє Управління ДСНС у Тернопільській області, на момент прибуття рятувальників вогонь поширився та продовжував набирати обертів. Гасити полум’я допомагали також місцеві жителі. Адже, була загроза поширення вогню не лише на лісопосадку, а й на селище, яке знаходилося на відстані 50 м від осередку полум’я.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі, пожежу ліквідували.