До 6 березня із пониженим тиском подаватимуть воду до верхніх поверхів будинків на вулицях Будного, Тролейбусній, Лучаківського у Тернополі. Такі тимчасові незручності будуть через те, що до 6 березня триватимуть аварійно-ремонтні роботи із заміни майже 50 метрів одного з водогонів діаметром 400 мм, який забезпечує водопостачання мікрорайонів “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”.
Працівники «Тернопільводоканалу» просять у місцевих мешканців вибачення за тимчасові незручності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ