Напередодні Міжнародного Дня письменника в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч із групою авторів літературно-мистецького альманаху «Подільська Толока».
Своїми творчими доробками із гостями бібліотеки поділились Анна-Віталія Палій, Ольга Кміт, Наталя Близнюк, Ніна Фіалко, Галина Музика-Дричик, Володимир Бойко, Тетяна Дігай. Модерував захід письменник-гуморист, незмінний очільник літературного об’єднання при обласній організації НСПУ Зиновій Кіпибіда. У кожного із пишучої братії свій неповторний стиль. Якщо Анна-Віталія Палій – це поезія і проза, то Ольга Кміт, Наталя Близнюк, Володимир Бойко – це лише поезія. Галина Музика-Дричик – це співана поезія. Її поетичні рядки «самі просяться» у пісню. Ніна Фіалко – це популярна сучасна проза. Зиновій Кіпибіда – два в одному: прозові гуморески та віршовані пародії. А ось Тетяна Дігай – безперечно, три в одному: поезія, проза, рецензії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова. Згадане товариство на порозі цьогорічного солідного ювілею: 70 років від дня його створення! Але це вже інша тема, масштабніша.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/03/cce2cd629c8848fb3db765c78a023fb2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/03/e72b2b1321f9cdabab23851e9f13ba6b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/03/a47c9b56a9b61602a684d3adb09d4d1f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/03/6cedcf3c64b6cf6a58efd9c264aedb5e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/03/c38458352a0252473ec877bbc23f8aca.jpg)
Фото: Валентина Семеняк