На Тернопільщині, згідно з реформуванням системи шкільного харчування, яке запроваджує Перша леді України Олена Зеленська, здійснили ряд перевірок. Так, спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з представниками органів місцевого самоврядування оглянули їдальні закладів загальної середньої освіти.
Зокрема, перевірили 23 заклади загальної середньої освіти в 11 – ти районах області та м. Тернопіль. В деяких навчальних закладах виявили ряд проблем в системі шкільного харчування, а саме: недостатня кількість холодильників, виробничих приміщень та технологічного обладнання в харчоблоках, непристосовані приміщення для організації харчування дітей, відсутні фрукти у меню тощо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Оскільки впровадження системи НАССР ще триває, то навчальним закладам, в яких виявили недоліки, надали рекомендації та пропозиції щодо покращення ситуації. Також, триває підготовка документів для передачі керівнику робочої групи з реформування системи шкільного харчування.