Бізнесмени-практики, які згуртувалися в межах West Ukrainian Business School (WUBS), хочуть припинити відтік молоді за межі країни та зламати стереотип, що в Україні неможливо започаткувати власну справу.
Старт першого модулю бізнес-школи дали 18 лютого у Львові. Саме ж навчання триватиме 5 місяців. Зокрема, підприємці, які себе реалізували, та бізнес-експерти розкажуть, як досягнули успіху, про важливість самоосвіти, спорту та соціальну відповідальність, а також роль менторів.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
«Це практики для практиків. Це 22 спікери будуть вчити охочих студентів», – каже засновник групи компаній Octo Via Group Ігор Дулин.
Як розповів підкорювач Евересту, а в бізнесі – CEO будівельної компанії «Універсал Інжиніринг» та співвласник компанії «Ренго» Роман Городечний, він та двоє його колег розкажуть молодим підприємцям, як стати успішним без будь-якої підтримки.
Окрім того, за словами заступника клубу бізнес-лідерів WUBS Олександр Магунь, троє молодих підприємців матимуть можливість представити свою бізнес-ідею учасникам і отримати під це інвестиції.
«До цього курсу долучилися підприємці Львова, щоб дати можливість кожній молодій людині залишитися в Україні, вчитися в найкращих практиків, найкращих експертів бізнесу і знайти ментора, наставника для себе і для життя», – додає експерт у галузі економіки та підвищення ефективності ведення бізнесу, віцепрезидент ICC Ukraine Тарас Демкура.
Глобальна ціль, якої хочуть досягнути ініціатори бізнес-школи, це – 100 тисяч нових підприємців до 2025 року та припинити відтік молоді, оскільки, як вони вважають, в Україні є багато можливостей для розвитку власного бізнесу.