Тернополянка Анастасія Бачинська здобула «бронзу» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який відбувається у м. Мельбурн. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
У другий день змагань Анастасія виступила у вправі на колодах, де здобула призове місце.. Так, з результатом 12,933 бала, гімнастка виборола почесну бронзову медаль.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, дівчина також посіла сьоме місце у вправі на різновисоких брусах.