«Облаштувати пішохідний перехід по вул.Богдана Лепкого на перехресті з проспектом Злуки», – таку петицію 19 лютого зареєструвала на сайті Тернопільської міської ради Марина Довгань.
«В січні 2020 року в ТЦ Ювілейний на проспекті Злуки відкрився великий магазин мережі АТБ. В звязку з цим суттєво збільшився рух пішоходів через вул. Богдана Лепкого та рух транспортних засобів по цій вулиці на перехресті з проспектом Злуки.
Для безпеки руху пішоходів просимо облаштувати пішохідний перехід через вулицю Богдана Лепкого на перехресті з проспектом Злуки. Облаштування пішохідного переходу просимо провести згідно діючих норм та правил. Встановити дорожні знаки та нанести дорожню розмітку на проїжджій частині», – зазначає авторка у петиції.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.