Головний патрульний Рівненщини шукає юнака з Тернополя
Керівник патрульної поліції Рівненщини Сергій Марчук розшукає 17-річного юнака з Тернополя.
У 2014 році тоді ще 11 річний хлопчик Дмитро розмалював для майданівців каску. Сергій Мерчук зберігає її досі.
Сьогодні згадав одну дуже важливу річ.
Я забув подякувати. Шість років пройшло від тоді, як я не сказав “Дякую” важливій людині.
Тієї пекельної зими я навмання вибрав з поміж багатьох у мішку цей шолом, що розмалював його для майданівців хлопчик Дмитро, 11 років з Тернопільщини.
Козаче! Тобі зараз 17, ти вже мужній дорослий юнак. Дуже хочу потиснути тобі руку і подякувати.
Відгукнись, нам є про що поговорити!
Тернополяни допоможіть найти козака,вельми треба! – написав керівник патрульної поліції Рівненщини.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина