На Тернопільщині, 19 лютого, помер колишній настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці смт Скала-Подільська Ілля Негір. Про це повідомляє Тернопільської єпархії Православної Церкви України.
«Духовенство та вірні Тернопільської єпархії висловлюють щирі співчуття родині спочилого. Хай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Іллі, де всі святі спочивають!»— зазначають в прес-службі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Протоієрей Ілля Негір упокоївся на 73-му році життя. Зазначимо, що він майже 30 років ніс пастирське служіння у Скалі-Подільській. Понад чверть століття священнослужитель виконував обов’язки Борщівського благочинного та був відзначений низкою церковних нагород.