Тернопільський гурт TVORCHI виступить у нацвідборі Євробачення-2020 вже сьогодні ввечері. Трансляція туру розпочнеться о 19.00 год на телеканалі СТБ і UA:Перший.
Тернополян закликають підтримати земляків, відправивши свій голос за TVORCHI. Як це зробити – дивіться в прямому ефірі СТБ та UA:Перший, або ж на сайтах цих телеканалів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Підтримаємо своїх!