Немовляті, яке знайшли 4 лютого у «Вікні життя», уже оформили документи. Так, на засіданні виконавчого комітету міськради вирішили назвати дівчинку Оксаною Бандерою. Про це повідомляє «тернополяни» з попереднім посиланням на «20 хвилин».
Оскільки дитина народилася у День Ангела Оксани, то над ім’ям довго не думали. А от прізвище вирішили дати патріотичне — Бандера. На думку членів комісії такі ініціали дівчині допоможуть надалі. Адже, коли минулого разу дитині присвоїли таке прізвище, то її дуже швидко вдочерили.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Для оформлення документів необхідно було вказати також імена батьків. Як зазначила начальник Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська, матір’ю дитини зареєстрували як Бандеру Іванну Іванівну, а батька — Бандера Іван Іванович.
Зазначимо, що дівчинку залишили у «Вікні життя» 4 лютого. На той момент їй було не більше ніж доба. Важило немовля 3 кілограми 400 грамів, зріст 52 сантиметри.