У Тернополі, з 22 по 31 січня, триває масштабна інформаційна кампанія, спрямована на подолання незадекларованої праці у сферах торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Оскільки у сфері торгівлі спостерігаються найвищі показники незадекларованої праці, то інспектори праці проведуть роз’яснювальні заходи у найбільших торговельних точках міста. Зокрема, роз’яснювальні роботи проведуть на території ринку «Оріон» та об’єктах, що розміщені на бульварі П. Куліша та на вулицях: Симоненка, Володимира Великого і Генерала М. Тарнавського.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В результаті чого, інспектори праці нагадають роботодавцям та найманим працівникам про необхідність оформлення належним чином трудових відносин і дотримання усіх належних соціальних гарантій, а також про особливості ведення документів для чіткого та правдивого обліку робочого часу працівників при роботі у нічний час, святкові дні та позанормово.