Призначено заступника голови облдержадміністрації та 2 голів райдержадміністрацій.
Про це стало відомо 27 січня. Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Галини Дуди головою Підгаєцької РДА та Бориса Онищука головою Підволочиської РДА. Призначені мають досвід роботи на державній службі. Галина Дуда очолювала відділ освіти Підгаєцької РДА, а Борис Онищук останні 5 років трудився …головою Підволочиської РДА.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Голова облдержадміністрації Ігор Сопель призначив на посаду заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Арсена Марчишака. 41-річний заступник є земляком Сопеля, депутатом Хоростківської міської ради від партії “Громадянська позиція” та відповідатиме за гуманітарний блок питань.