Молодіжна рада Шумська різдвяною колядою заробляла гроші на лікування двох хлопчиків із громади. Кошти уже передали цим дітям, а також подарували їм іграшки та солодощі.
«Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до акції, особливо тим, хто, не будучи членами Молодіжної ради, виявили бажання спільно колядувати. Впевнені, що ця акція не остання і ще багато дитячих оченят сяятимуть від щастя», – кажуть члени молодіжної ради Шумська.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/22/cb6a43e8f33ab2852cc7f56d39937880.jpg)