Заступник голови парламентського податкового комітету Олександр Дубинський запропонував законопроект, згідно з яким при купівлі валюти українці повинні будуть платити додатково 1% у вигляді податку.
За словами нардепа, ці гроші слід відправляти на розвиток спорту.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
Пізніше Дубинський у себе в Фейсбук спробував аргументувати свою ініціативу тим, що так він пропонує боротися з тіньовим ринком. Мовляв, все такі долари-євро з’являються від хабарів і тіні.
Вельми дивний підхід, що не враховує того, що безліч українців зберігають свої заощадження в доларах, не довіряючи банківській системі. Хтось купує по 10-20 доларів на місяць і відкладає, хтось сотні, деякі тисячі (але таких меншість), пише real-vin.com.
Читайте також