На сцені Тернопільського ліцею №21спеціалізованої школи мистецтв ім. І. Герети відбулася інсценізація казки «Пастка для орла» тернопільських авторів – Богдана Мельничука та Лілії Костишин.
Школярі відтворили окремі мізансцени. А для того, щоб ознайомитися з повноцінним оригіналом тексту, треба прочитати саму казку, адже вона надзвичайно сьогодні актуальна. Книга вийшла друком у Тернопільському видавництві ТОВ «Терно-граф» . Казка, яку пропонують згадані автори, надзвичайно актуальна. Поміж рядками уважний читач (мова про дорослих – батьки, бібліотекарі, педагоги) знайде приховану інформацію про події в сучасній Україні, а саме – про російсько-українську війну. Текст настільки майстерно виписаний, що з цікавістю прочитується будь-якою аудиторією. Але головне навіть не це…
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Щоб виховати дитину з патріотичним мисленням, надзвичайно важливо враховувати сучасні реалії. Автори не просто це врахували, вони акцентували увагу на таких чеснотах головних героїв, як доброта, допомога одне одному в біді, працелюбність, вдячність, дружба, любов до рідного слова, природи і довколишнього світу. Ні для кого вже не секрет, що саме у 7-8 років школярі найбільше сприймають і засвоюють через казку ідеї патріотизму.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/12/29/c1d18fb4b201ba4bed7b7242d58c0458.jpg)