На Тернопільщині новий керівник Служби Автомобільних Доріг
Ігоря Раїнчука призначили виконуючим обов’язків начальника Служби Автомобільних Доріг у Тернопільській області. Такі кадрові змінили здійснили згідно з наказом Державного агентства автомобільних доріг України року.
Як зазначає Голова Укравтодору Олександр Кубраков, оновлення керівників служб автодоріг областей стало першочерговою задачею.
Додамо, що на посад нового керівника САД Тернопільської області також претендували Володимир Боровий, Володимир Гаврилюк та Володимир Хміль.
Останні новини:
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік