На Кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих, який відбувся у Запоріжжі, тернополянин Андрій Антонюк здобув золоту медаль. Про це повідомляє Тернопільська обласна рада
Вихованець Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби та Тернопільської школи вищої спортивної майстерності Андрій Антонюк переміг у ваговій категорії до 82 кг. Так, завдяки здобутій перемозі, спортсмен матиме змогу взяти участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться в лютому 2020 року в Італії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ